Jaworznicki Maraton Przedsiębiorczości

23 listopada 2017

W tym roku nasi uczniowie podczaj Jaworznickiego Maratonu Przedsiębiorczości odwiedzili dwa zakłady pracy. Dnia 14.11.2017 uczennice klasy III odwiedziły salon fryzjerski Beautylandia, gdzie zostały zapoznane z zawodem fryzjera, technika usług fryzjerskich. Kolejna wycieczka odbyła się do Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie, uczniowie odwiedzili kilka stanowisk pracy tj. pracownik biurowy, pośrednik pracy, doradca klienta, doradca zawodowy, księgowa, sekretarka, specjalista do spraw kadr, specjalista do spraw programów, administrator, informatyk. Wszyscy uczniowie otrzymali informacje na temat predyspozycji, przeciwwskazań, czynności zawodowych oraz ścieżki kształcenia.

Anna Jamróz-Maślanka