Forum · Linki · Kategorie Newsów July 30 2014 21:11:48
Nawigacja
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4

HISTORIA SZKOŁY
PLAN LEKCJI
TU JESTEŚMY
KONTAKT_SEKRETARIAT
PROCEDURA EWAKUACYJNA
PLAN OPUSZCZANIA BUDYNKU
Ewaluacja wewnętrzna
Ewaluacja zewnętrzna_raport
Moje dziecko w szkole
Miło jest nam poinformować
Wspomnienia z mojej "podstawówki"

SP 8

Patron Szkoły
Statut SP8
Aneks 1 do Statutu SP8
Aneks 2 do Statutu SP8
Aneks 3 do Statutu SP8
Aneks 4 do Statutu SP8
Koncepcja Pracy SP8
Szkolny zestaw podreczników SP8
Zasady rekrutacji SP8
Szkoła dla 6-latka_prezentacja
Ankieta 6-latki
Przed szkolnym startem
RSU SP8
Poznaj naszą szkołę I-III
Poznaj naszą szkołę IV-VI
Sportowa Ósemka
SUKCESY I-III SP8
SUKCESY IV-VI SP8

G 9

Patron G9
Statut G9
Uchwała nr 7_luty 2014
Koncepcja Pracy G9
KONCEPCJA G9_Plan Pracy
PSO
Szkolny zestaw podręczników
Zasady rekrutacji
Informator "Co po gimnazjum"
RSU
Poznaj naszą szkołę
SUKCESY G9
SPORTOWY KORCZAK
Czas na zdrowie
KONKURSY G9
Doradca Zawodowy G9 informuje
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 546
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Liaibrapaics
NASZE AKCJE

KONTAKT W OKRESIE WAKACYJNYM
W czasie wakacji sekretariat czynny codziennie
8.00 - 14.00

Inspektor BHP - urlop do 23 sierpniaHigienistka szkolna - urlop do 1 września 2014
Z kart szkolnej kroniki
Podsumowanie Festynu Rodzinnego "Czas na Zdrowie"

31 maja 2014 roku na terenie naszej Szkoły miał miejsce Festyn Rodzinny "Czas na Zdrowie". Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Rady Rodziców ZS4. Patronat medialny nad imprezą środowiskową przejął portal społecznościowy MojeJaworzno oraz tygodnik EXTRA. Szczegółowa dokumentacja fotograficzna Festynu znajduje się w newsach na naszej szkolnej stronie www oraz pod linkiem "Czas na Zdrowie".
Jednym z głównych punktów sobotniego spotkania była projekcja filmów "Śmietnik w mojej głowie" oraz "Posmak natury", która przeniosła się także w mury filii MBP Jaworzno w Dąbrowie Narodowej. Maraton filmowy o zdrowiu i jego różnych aspektach odbył się również 25 czerwca br. w głównej siedzibie MBP w centrum miasta. W trakcie projekcji filmowych grupa projektowa GimVit rozdawała ulotki z przepisami na zdrowe posiłki opracowane pod okiem specjalistów zdrowego żywienia, propozycjami zabaw i ćwiczeń, oraz sposobami spalania niezdrowych kalorii przygotowanymi we współpracy z Techników Gastronomicznym w ZSP4 w Jaworznie.
Całemu przedsięwzięciu towarzyszył dobry, zdrowy nastrój i mnóstwo rożnych atrakcji rodzinnych. Uzyskane przez Radę Rodziców środki finansowe w trakcie festynu, w wysokości 2813,37 zł przeznaczone zostaną na pomoce multimedialne dla Szkoły.

Wszystkim, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy.


Spektakl "Złota Rybka"

Dnia 21 maja 2014 roku uczniowie Szkoły Podstawowej, a 29 maja gimnazjaliści, obejrzeli spektakl kukiełkowy pt.:"O rybaku i rybce". W przedstawieniu przygotowanym przez p.Beatę Grzegorczyk, p. Jolantę Woźniak i p. Kazimierę Mrożek wystąpili uczniowie klasy 3 a:
Narrator I - Martyna Adamiak Narrator II - Natalia Ciupek-Tarnawska
Rybak - głos: Maksymilian Łuczak; animacja pacynki: Anna Koper
Żona rybaka - głos: Beata Kuligowska;
animacja pacynki: Wiktoria Grzywocz
Złota rybka - Karolina Słomska
Słudzy: Maksymilian Łuczak i Beata Kuligowska
Utwór na flecie - pani Justyna Starzyk
Scenografia i dekoracje: p.Beata Grzegorczyk, p. Jolanta Woźniak, p. Diana Nowak
Szczególne podziękowania składamy panu konserwatorowi - Antoniemu Jamrozowi za wykonanie teatrzyku.
GALA FINAŁOWA AKCJI WF na 100%
17 czerwca w naszej szkole odbyła się gala finałowa Akcji WF na 100 %. W nasze progi zawitali dyrektorzy, koordynatorzy oraz uczniowie ośmiu jaworznickich gimnazjów, które wzięły udział w akcji. Przybyli też pomysłodawcy akcji w osobach: Prezesa ZLO - Jacka Nowaka, Zastępcy Prezydenta Jaworzna - Tadeusza Kaczmarka oraz koordynatora akcji, doradcę metodycznego z przedmiotu wychowanie fizyczne –pana Mariusza Kowalskiego.

Gospodarzem Gali Finałowej była pani Dyrektor Dorota Dubiel.
Celem akcji było zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego; motywowanie nauczycieli do przeprowadzania ciekawych, atrakcyjnych i zgodnych z oczekiwaniami uczniów lekcji wychowania fizycznego; popularyzacja aktywności uczniów na lekcjach wychowania fizycznego oraz wzmocnienie wśród uczniów postawy dbałości o sprawność fizyczną, prawidłowy rozwój, zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne oraz zrozumienia związku pomiędzy aktywnością fizyczną i zdrowiem.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


OIK ZAPRASZA
Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców na POLIGON RODZICA. IV edycja rozpoczyna się 23.06.2014r (poniedziałek) godz.9.00

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH JEST ZGŁOSZENIE TELEFONICZNE LUB OSOBISTE
Więcej na stronie OIK_Link
„Bo wolność – to wśród mądrych ludzi żyć”
25 lat wolności: co zmieniło się pozytywnie, co negatywnie i jak widzimy naszą ojczyznę w następnych latach.

W środę 4 czerwca 2014 roku na Sali gimnastycznej Gimnazjum nr 9 w Jaworznie im. Janusza Korczaka odbyła się debata plenarna nawiązująca do 25 rocznicy wydarzeń 1989 roku, która pozwoliła nam znaleźć odpowiedzi na temat – Wolność dana czy zadana? Spotkanie miało nie tyle przybliżać uczniom genezę i skutki tamtych wydarzeń, ale przede wszystkim pobudzać ich do dyskusji na temat wpływu m.in. obrad Okrągłego Stołu i wyborów parlamentarnych 4 czerwca na obecną sytuację Polski i obecne warunki życia samych uczniów. Przewodnie hasło – Jaki jest sposób na to, aby raz danej wolności nie stracić?
W debacie wzięli udział wszyscy uczniowie klas I – III gimnazjum, których reprezentowało 12 przedstawicieli klas oraz większość uczących w szkole nauczycieli. Wparciem dla debaty była oprawa historyczna audio-video (Obrady Okrągłego Stołu o Wybory 1989). Szkolnymi ekspertami od strony historycznej byli pan mgr Andrzej Nocoń (nauczyciel historii w G9), pan mgr Marcin Mlostek (nauczyciel historii i WOS-u w G9). Świetną rozgrzewką dla debaty były wybory do samorządu szkolnego w których wzięli udział uczniowie gimnazjum, przeprowadzone przez panią mgr Barbarę Wojtyrę (opiekun RSU G9).
FESTYN RODZINNY "Czas na Zdowie"
W dniu 31 maja 2014 r. grupa projektowa GimVit podsumowała swoje dziłania prozdrowotne w środowisku lokalnym i wsród mieszkańców miasta Jaworzna zapaszając wszystkich do wspólnej zabawy na Festynie Rodzinnym. Powspominajmy jak było zdrowo, wesoło i kolorowo


Kliknij na zdjęcia i zobacz więcej!                   

Nasze działania prozdrowotne nadal trwają. Na prośbę wielu naszych uczniów i rodziców jeszcze raz zorganizujemy "Kino pod Chmurką"- cykl filmów o tematyce zdrowotnej. O terminie i miejscu projekcji poinformujemy w najbliższym czasie.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI NAM W ORGANIZACJI i REALIZACJI ZAMIERZONYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ PROJEKTOWYCH!

Link_MojeJaworzno>
Regulamin Ścieżki o Puchar Dyrektora ZS4
1. Ścieżka o Puchar Dyrektora jest zabawą rodzinną. Nie jest wyścigiem na czas.
2. Uczestnicy ścieżki o Puchar Dyrektora zgłaszają się w godz. 8.00 - 8.15 przy bramie szkolnej ZS4 w Jaworznie przy ul. Spółdzielczej 9, gdzie dokonane zostaną zapisy w trakcie których uczestnicy otrzymają numer startowy, mapę z trasą, regulamin i pierwsze zadanie konkursowe.
3. Po zakończeniu zapisów planowany start uczestników trasy rowerowej od godz. 8.20. -zgodnie z wylosowanymi numerami co 1 min wyruszają uczestnicy (dla zachowania bezpieczeństwa). Uczestnicy ścieżki nordic walking rozpoczynają wędrówkę razem o godz. 8.30.
4. Po drodze, zgodnie z otrzymaną mapą, każdy uczestnik odwiedzi miejsca zdobywania punktacji, które będą się liczyć do klasyfikacji (zadania i pytania będą dotyczyć: zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, oceny sprawności uczestików oraz obiektów znajdujących się na trasie a także w mieście Jaworznie).
5. Można skrócić trasę, ale wiąże się to ze stratą punktów do klasyfikacji.
6. Zespół (rodzic z dzieckiem), który otrzyma największą ilość punktów otrzymuje PUCHAR DYREKTORA.
Zwycięzcą rywalizacji będą wszyscy, którzy ukończą ścieżkę, ale wyróżnienia dostaną uczestnicy, którzy pokonają trasę do godz. 10.00.

ŻYCZYMY UDANEJ SOBOTY W IMIĘ ZDROWIA I ZAPRASZAMY DO DALSZEJ WSPÓLNEJ ZABAWY. PRZEWIDYWANE ZAKOŃCZENIE FESTYNU - 14.00

RELACJA FOTO ZE SPOTKANIA NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ - "SZASZŁYKI OWOCOWE" I CONIECO O NASZYM JEDZENIU...Kliknij na zdjęcie i zobacz więcej!
ZAPRASZAMY NA FESTYN RODZINNY!
Serdecznie Zapraszamy na FESTYN RODZINNY pt. „Czas na Zdrowie”, który odbędzie się 31 maja br. w godz. 8.00-14.00 na terenie Szkoły przy ul. Spółdzielczej.
Rano zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców do udziału w marszu (z kijkami) Nordic Walking - o godz. 8.15 spotkanie z instruktorem, o godz. 8.30 wymarsz. Zbiórka w szkole.
Od godziny 10.00 rozpoczynają się występy artystyczne, zabawy i gry oraz inne atrakcje dla ducha i ciała np. zdrowe sałatki i kanapki - szczegóły na plakatach. Obowiązuje strój sportowy.
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

HONOROWY PATRONAT:
    

  

Zdrowa Dąbrowa Narodowa
21 maja br. uczniowie G9 i SP8 przeszli ulicami naszego osiedla kolorowym korowodem, promując zdrowy styl życia wolny od nałogów. W trakcie pochodu grupa projektowa GimVit wrzucała do skrzynek pocztowych zaproszenia do wspólnej zabawy podczas festynu "Czas na Zdrowie".

Kliknij na zdjęcie i zobacz więcej!

Strona 1 z 11 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.