Forum · Linki · Kategorie Newsów April 24 2014 23:41:22
Nawigacja
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4

HISTORIA SZKOŁY
PLAN LEKCJI
TU JESTEŚMY
KONTAKT_SEKRETARIAT
PROCEDURA EWAKUACYJNA
PLAN OPUSZCZANIA BUDYNKU
Ewaluacja wewnętrzna
Ewaluacja zewnętrzna_raport
Moje dziecko w szkole
Miło jest nam poinformować
Wspomnienia z mojej "podstawówki"

SP 8

Patron Szkoły
Statut SP8
Aneks 1 do Statutu SP8
Aneks 2 do Statutu SP8
Aneks 3 do Statutu SP8
Aneks 4 do Statutu SP8
Koncepcja Pracy SP8
Szkolny zestaw podreczników SP8
Zasady rekrutacji SP8
Szkoła dla 6-latka_prezentacja
Ankieta 6-latki
RSU SP8
Poznaj naszą szkołę I-III
Poznaj naszą szkołę IV-VI
SUKCESY I-III SP8
SUKCESY IV-VI SP8

G 9

Patron G9
Statut G9
Uchwała nr 7_luty 2014
Koncepcja Pracy G9
KONCEPCJA G9_Plan Pracy
PSO
Szkolny zestaw podręczników
Zasady rekrutacji
Informator "Co po gimnazjum"
RSU
Poznaj naszą szkołę
SUKCESY G9
Czas na zdrowie
KONKURSY G9
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 546
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Liaibrapaics
NASZE AKCJE

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz mokrego Śmigusa Dyngusa
życzy
Zespół Szkół Nr 4 w Jaworznie.
Dzień medyczny. Daj siebie innym, nie bądź obojętny, pomagaj!
Dnia 15.04.2014 wolontariusze z naszej szkoły pod opieką pana mgr Daniela Taraska wzięli udział w II Jaworznickiej Konferencji Bezpieczeństwa "Dzień medyczny. Daj siebie innym, nie bądź obojętny, pomagaj."
Została ona zorganizowana w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Konferencja składała się z dwóch paneli: prezentacyjnego i doświadczalnego. Po nich odbył się konkurs drużynowy dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych składający się z części teoretycznej i praktycznej. Zagadnienia dotyczyły wiedzy i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
Nasza szkoła Gimnazjum nr 9 w składzie: Beata Dziura, Piotr Szuster, Rafał Walczyk, Zuzanna Danelczyk, Krzysztof Duda, Wiktor Polit, Karolina Ratajczak zajęła I miejsce.
GRATULUJEMY SUKCESU
DZIĘKUJEMY!
30 marca 2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie odbył się " Dzień Dawcy - Pomóż Anecie i innym". Akcja byłą dedykowana mamie uczennicy naszej szkoły, pani Anecie Bochenek, która choruje na ostrą białaczkę. 27 i 29 marca wszyscy którym los pani Anety nie był obojętny przeszli ulicami Jaworzna zachęcając mieszkańców do wzięcia udziału w Akcji.
Całe wydarzenie było wielkim sukcesem, gdyż zarejestrowało się 449 potencjalnych dawców szpiku. nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie mnóstwo ludzi dobrej woli, którzy przyczynili się do ulepszenia Akcji. Nie sposób podziękować wszystkim imiennie, ale bardzo dziękujemy WSZYSTKIM RODZICOM, którzy upiekli przepyszne ciasta. Dochód ze sprzedaży tych ciast został przeznaczony na dofinansowanie całej Akcji. Dziękujemy również wszystkim dzieciom i młodzieży z NASZEJ SZKOŁY, którzy uświetnili uroczystość wspaniałymi występami wokalnymi, tanecznymi oraz akrobatycznymi. Również młodzież działająca przy MCKiS zaprezentowała swe talenty wokalne. Wielkie podziękowania należą się również panu Danielowi Taraskowi, który sam bardzo zaangażował się w całą akcję, a także wszystkim WOLONTARIUSZOM SURSUM CORDA. Dzielnie pracowali cały dzień rejestrując potencjalnych dawców, roznosząc ulotki, balony i cukierki. Dziękujemy nauczycielom z ZS nr 4 panu Mariuszowi Kowalskiemu i pani Wioletcie Mlostek. Przede wszystkim bardzo dziękujemy Pani Dyrektor ZS nr 4 Dorocie Dubiel, która zachęcała do udziału w akcji podczas " Festiwalu Talentów ", która zdecydowała również, że 50 % ze sprzedaży ciast podczas zebrań, przekaże na dofinansowanie akcji. Tym sposobem szkoła przekazała 1.500 złotych. Podsumowując całe wydarzenie jeszcze raz BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy znaleźli się na hali 30 marca. Podziękowania należą się również paniom pielęgniarkom, które cały dzień pobierały krew jako próbki do rejestracji
Wybieramy Tęgą Głowę W kwietniu odbędą się szkolne
W kwietniu odbędą się szkolne konkursy "Tęga Głowa". Zwycięzcy będą mieli prawo nosić tytuł: najtęższego umysłu ścisłego, największego humanisty oraz najlepszego językowca w zakresie języka angielskiego lub niemieckiego.

Link_Plan konkusów
Konkurs Ogólnopolski "Kartka z okazji Świąt Wielkanocnych"
Szkoła Podstawowa nr 8 w Jaworznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie "Kartka z okazji Świąt Wielkanocnych".

Regulamin konkursu_LINK
Konkurs Plastyczny dla uczniów Szkół Podstawowych
EKOPLAKAT - przekaż swoją wiedzę o ochronie przyrody i zwierząt

Nauczyciel Przyrody zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym

Co należy zrobić:
1. Przygotuj plakat o tematyce ekologicznej- ochrona przyrody i zwierząt
2. Plakat wykonaj w terminie do 11.04.2014r - pracę przekaż do nauczyciela przyrody.
3.Warunki:
-Format prac powinien wynosić A3, technika dowolna
-Grupy wykonawcze maksymalnie 2 osobowe
-Prace powinny zawierać na osobnej kartce Tytuł pracy oraz krótki opis
4. Najlepsze prace reprezentują SP nr8 w Miejskich Obchodach Dnia Ziemi, które w tym roku są organizowane pod hasłem „ Młodzi artyści z przyrodą na Ty”.
„Akademia Czystych Rąk CAREX”
Społeczność klas I-VI SP uczestniczyła w IV edycji ogólnopolskiego programu „Akademia Czystych Rąk”, którego celem jest przekazanie dzieciom podstawowej wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowia a także wyrobienie w nich prawidłowych nawyków związanych z higieną rak. Oprócz zajęć warsztatowych uczniowie przystąpili do wykonania plakatów nt. „Gdzie były, co robiły Twoje ręce?”. Prace te będą reprezentować szkołę w ogólnopolskim konkursie plastycznym.
"Znajdź właściwe rozwiązanie"
Uczniowie klas 4-6 naszej szkoły przystąpili w II semestrze do realizacji programu profilaktycznego "Znajdź właściwe rozwiązanie" pod patronatem Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Jaworznie. Zadania będą realizowane wg podanego uczniom i nauczycielom harmonogramu.
Parki Narodowe Gór
Parki Narodowe Gór - klasa 5a w marcu zrealizowała projekt , który miał na celu przybliżenie piękna i uroku naszych górskich parków narodowych. W ramach projektu uczniowie w zespołach wyszukiwali informacji o wylosowanym PN , wykonywali zespołowo folder danego parku a następnie prezentowali go na lekcji. Piękna praca zaowocowała wiedzą, ciekawymi pracami a także zasłużonymi ocenami z przyrody.

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY ” Tajemnice przyrody” LUTY 2014R
Uczniowie klas czwartych i piątych początek II semestru rozpoczęli od rywalizacji w szkolnym trójetapowym konkursie wiedzy „Tajemnice przyrody”.
Do I etapu przystąpili wszyscy uczniowie klas czwartych.
Do II etapu zakwalifikowało się 15 uczniów.
Do Finału zakwalifikowało się 12 uczniów.
WYNIKI FINAŁU KLAS CZWARTYCH / max 36pkt/
I miejsce FILIP CHAŁUPKA 34pkt kl.4a, II miejsce DAMIAN PATYK 33pkt kl.4b, III miejsce ERYK CHMURA 32pkt kl.4b, IV miejsce JULIA KRZYSICA 31pkt kl.4b, V miejsce HUBERT KUBOWICZ 31pkt kl.4a.

Do I etapu przystąpili wszyscy uczniowie klas piątych. Do II etapu zakwalifikowało się 14 uczniów.
Do Finału zakwalifikowało się 6 uczniów
WYNIKI FINAŁU KLAS PIĄTYCH / max 36pkt/
I miejsce Dominik Graczek kl. 5b 36 pkt, II miejsce Jakub Stawski kl.5a 35 pkt, III miejsce Alicja Guja kl.5a 34 pkt, IV miejsce Martyna Wnęczak kl.5a 31 pkt, V miejsce Emilia Kasprzyk kl.5b 30 pkt

Gratulacje dla zwycięzców. Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na apelu a do dziennika szóstka z przyrody.
Z wizytą we Wspólnocie Betlejem
Jaworznickie Betlejem to miejsce niezwykłe z wielu powodów. Inicjator, pomysłodawca i „dobry duch” wspólnoty, ksiądz Mirosław Tosza oraz jego podopieczni nie przestają zadziwiać. Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy IIb, którzy końcem lutego złożyli tam wizytę. Po opieką nauczycieli, wychowawcy Andrzeja Noconia i Małgorzaty Silbert mogli poznać kulisy codziennego życia, pracy i planów mieszkańców Betlejem. Wyjątkowe wrażenie na wszystkich zrobił wystawny kominek i inne elementy wyposażenia budynku byłej szkoły, wzorowane na dokonaniach słynnego austriackiego artysty Friedensreicha Hundertwassera. Wspólnota Betlejem jest godnym gospodarzem budynku pierwszej szkoły w Dąbrowie Narodowej.
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.