Forum · Linki · Kategorie Newsów September 16 2014 19:26:31
Nawigacja
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4

HISTORIA SZKOŁY
PLAN LEKCJI
TU JESTEŚMY
KONTAKT_SEKRETARIAT
PROCEDURA EWAKUACYJNA
PLAN OPUSZCZANIA BUDYNKU
Ewaluacja wewnętrzna
Ewaluacja zewnętrzna_raport
Moje dziecko w szkole
STOŁÓWKA SZKOLNA
Miło jest nam poinformować
Wspomnienia z mojej "podstawówki"

SP 8

Patron Szkoły
Statut SP8
Aneks 1 do Statutu SP8
Aneks 2 do Statutu SP8
Aneks 3 do Statutu SP8
Aneks 4 do Statutu SP8
Koncepcja Pracy SP8
Szkolny zestaw podreczników SP8
Zasady rekrutacji SP8
Szkoła dla 6-latka_prezentacja
Ankieta 6-latki
Przed szkolnym startem
RSU SP8
Poznaj naszą szkołę I-III
Poznaj naszą szkołę IV-VI
Sportowa Ósemka
SUKCESY I-III SP8
SUKCESY IV-VI SP8

G 9

Patron G9
Statut G9
Uchwała nr 7_luty 2014
Koncepcja Pracy G9
KONCEPCJA G9_Plan Pracy
PSO
Szkolny zestaw podręczników
Zasady rekrutacji
Informator "Co po gimnazjum"
RSU
Poznaj naszą szkołę
SUKCESY G9
SPORTOWY KORCZAK
Czas na zdrowie
KONKURSY G9
Doradca Zawodowy G9 informuje
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 546
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Liaibrapaics
NASZE AKCJE

Głosujemy na boisko w naszej szkole
Etap IV - Głosowanie, 15-22 września 2014 r

Kiedy i gdzie odbywa się głosowanie?
Głosowanie w ramach JBO rozpoczyna się 15 września i potrwa do 22 września. Głosować można na dwa sposoby: tradycyjnie za pomocą kart do głosowania i internetowo za pośrednictwem strony www.jbo.jaworzno.pl. Punkty do głosowania tradycyjnego znajdują się w każdym obszarze konsultacyjnym. Pełen wykaz miejsc, gdzie można oddać głos znajduje się poniżej.

Kto może głosować?
Głosować może każdy mieszkaniec Jaworzna, który ukończył 15 rok życia (czyli urodził się przed 23 września 1999 r.) i jest zameldowany na pobyt stały lub tymczasowy w danym obszarze konsultacyjnym.

Jakie ulice?
Elektryków, Elizy Orzeszkowej, Fortuna, Fryderyk, Gajowa, gen. Józefa Bema, Górna, Gromadzka, Jasiugi, Katowicka od 5-29 nieparzyste i od 8 parzyste do końca, Marcelego Nowotki, Nowowiejska, Ofiar Faszyzmu, Owocowa, Pawła Findera, Spółdzielcza, Stanisława Lema, Starowiejska od 18 parzyste do końca i od 21 nieparzyste do końca, Storczyków, Strażacka, Szczotki, Szkolna, Szprotawy, Tadeusza Rejtana, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Syrokomli, Wodna, Wolna, Źródlana.

Gdzie głosować?
Strażnica OSP, ul. Strażacka 11

Czy mogę głosować za pomocą internetu i tradycyjnej metody?
Nie. Każdy z mieszkańców ma do dyspozycji TYLKO JEDEN GŁOS. Jeśli zdecydujemy się na głosowanie internetowe to nie możemy już głosować tradycyjnie i na odwrót. W sytuacji, kiedy ktoś odda więcej głosów, wszystkie jego głosy zostaną uznane za nieważne.

Jak uzupełnić kartę do głosowania?
Karta do głosowania to formularz, na którym trzeba wpisać swoje imię i nazwisko, adres, a także numer PESEL. Należy także postawić znak "X" obok numeru i nazwy zadania, na które głosujemy.
Informacja WEKiS UM_stypendia szkolne
Informacja WEKiS UM_stypendia szkolne_Link
Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015
Corocznym zwyczajem powitaliśmy kolejny rok szkolny uroczystą akademią wspominając historyczne fakty z dziejów Ojczyzny związane w sierpniowymi i wrześniowymi rocznicami. Dzisiejszy dzień jest też ważny dla naszej lokalnej społeczności - 25 lat temu, dzięki zaangażowaniu kierowników Szkoły Podstawowej nr 8: Pana Floriana Karpińskiego i Pani Wandy Dutkiewicz oraz społeczności Dąbrowy Narodowej, uczniowie po raz pierwszy przekroczyli próg budynku szkolnego, w którym obecnie się uczymy. Wcześniej dzieci chodziły do budynku przy ulicy Długiej, w którym obecnie jest Stowarzyszenie BETLEJEM.
Życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości a naszym Uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy i wielu sukcesów.

Wychowawcy klas drugich G9
WF na 100% w naszej Szkole!
23 sierpnia 2014 roku w trakcie pikniku rodzinnego w parku Podłęże wręczono nagrody w akcji WF na 100 %. Nasza szkoła wygrała rywalizację i otrzymała nagrodę pieniężną o wysokości 1200 PLN, która zostanie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego. Przypomnijmy, że „WF na 100%" - to akcja skierowana do uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół gimnazjalnych z terenu miasta Jaworzna w celu zwiększenia frekwencji uczniów na lekcjach wychowania fizycznego. Inicjatorem, a zarazem organizatorem akcji jest Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. zo.o., który przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz doradcy metodycznego z wychowania fizycznego w Jaworznie. W dobie dramatycznie malejącej aktywności ruchowej dzieci i młodzieży oraz plagi zwolnień z zajęć wychowania fizycznego chcemy zmienić sposób myślenia o lekcjach wychowania fizycznego w gimnazjach oraz zachęcić młodzież do aktywnego udziału w zajęciach. Organizowana akcja ma motywować nauczycieli do przeprowadzania ciekawych, atrakcyjnych i zgodnych z oczekiwaniami uczniów lekcji wychowania fizycznego. Zależy nam na tym, aby wzmocnić wśród uczniów postawę dbałości o sprawność fizyczną, prawidłowy rozwój, zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne. Chcemy, aby uczniowie dostrzegali związek pomiędzy aktywnością fizyczną a zdrowiem.

mgr Mariusz Kowalski
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015 rozpocznie się o godz. 9.00 na boisku szkolnym.

Wszyscy uczniowie w strojach galowych przychodzą do szkoły o godz. 8.45 , wchodzą do sal lekcyjnych i z wychowawcami schodzą na boisko (nie obowiązuje zmiana obuwia).

Uczniowie kl. 4-6 Szkoły Podstawowej i I – III Gimnazjum przynoszą długopisy i notatniki w celu zapisania informacji organizacyjnych.


Wykaz sal:

Szkoła Podstawowa:

Klasa 1 a wychowawca p. Agnieszka Stolarczyk sala 107
Klasa 1 b wychowawca p. Diana Nowak sala 15
Klasa 1 c wychowawca p. Bożena Szencel sala 105
Klasa 2a wychowawca p. Justyna Starzyk sala 103
Klasa 2b wychowawca p. Katarzyna Lisecka sala 108
Klasa 3a wychowawca p. Dorota Uznańska – Gaj sala 104
Klasa 3b wychowawca p. Ewa Banduła sala 106
Klasa 4a wychowawca p. Irena Rusin sala 200
Klasa 4b wychowawca p. Jadwiga Wisławska sala 205
Klasa 5a wychowawca p. Marzena Kurek sala 203
Klasa 5b wychowawca p. Aleksandra Bryła sala 201
Klasa 6a wychowawca p. Elżbieta Nowacka sala 207
Klasa 6b wychowawca p. Sylwia Ganobis sala 206


Gimnazjum:

Klasa Ia wychowawca p. Małgorzata Silbert sala 306
Klasa Ib wychowawca p. Agnieszka Rams sala 300
Klasa IIa wychowawca p. Joanna Gruszecka sala 305
Klasa IIb wychowawca p. Agnieszka Gacek sala 204
Klasa IIIa wychowawca p. Renata Świątek sala 301
Klasa IIIb wychowawca p. Andrzej Nocoń sala 307


SZANOWNI RODZICE

Ze względu na bezpieczeństwo uczniów prosimy aby zrezygnowali Państwo ( w miarę możliwości ) z przyjazdu do szkoły samochodami, ewentualnie pojazdy zaparkowali z dala od szkoły, np.: w okolicach OSP przy ul. Starowiejskiej lub przy ul. Dąbrowskiej. Pod bramą szkoły o bezpieczeństwo zadba patrol Straży Miejskiej.

Dyrektor Szkoły
UWAGA KLASA I G9!
UWAGA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW KL. I G9

Proszę nie dokonywać zakupu książek do języka angielskiego i języka niemieckiego. Nauczyciele uzgodnią typ podręcznika (zaawansowany lub początkujący) po 1 września.
Nauczyciele Języków Obcych.
INFORMACJA_WYPRAWKA SZKOLNA
Szanowni Państwo proszę o zapoznanie się z informacją dotyczącą WYPRAWKI SZKOLNEJ_Link
Zarządzenie Prezydenta Miasta Jaworzna_Link

WNIOSEK o dofinansowanie zakupu podręczników w roku szkolnym 2014/2015 w Szkole Podstawowej Nr 8 i Gimnazjum nr 9_Link
Informacja Kuratorium Oświaty w Katowicach - "Wyprawka szkolna"_Link

Wnioski również do pobrania w sekretariacie.
Dyrektor Szkoły
KOMUNIKAT
Proszę o pilne przekazanie do sekretariatu szkoły wypełniony wniosek zapisu dziecka do świetlicy.
Sekretariat czynny codziennie od 8.00 do 14.00. Wniosek można również przekazać pracownikom szkoły pełniącym dyżury od 14.00 do 21.00.
Dyrektor Szkoły

Link_wniosek
KONTAKT W OKRESIE WAKACYJNYM
W czasie wakacji sekretariat czynny codziennie
8.00 - 14.00

Inspektor BHP - urlop do 23 sierpnia

Higienistka szkolna - urlop do 1 września 2014
Z kart szkolnej kroniki
Podsumowanie Festynu Rodzinnego "Czas na Zdrowie"

31 maja 2014 roku na terenie naszej Szkoły miał miejsce Festyn Rodzinny "Czas na Zdrowie". Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Rady Rodziców ZS4. Patronat medialny nad imprezą środowiskową przejął portal społecznościowy MojeJaworzno oraz tygodnik EXTRA. Szczegółowa dokumentacja fotograficzna Festynu znajduje się w newsach na naszej szkolnej stronie www oraz pod linkiem "Czas na Zdrowie".
Jednym z głównych punktów sobotniego spotkania była projekcja filmów "Śmietnik w mojej głowie" oraz "Posmak natury", która przeniosła się także w mury filii MBP Jaworzno w Dąbrowie Narodowej. Maraton filmowy o zdrowiu i jego różnych aspektach odbył się również 25 czerwca br. w głównej siedzibie MBP w centrum miasta. W trakcie projekcji filmowych grupa projektowa GimVit rozdawała ulotki z przepisami na zdrowe posiłki opracowane pod okiem specjalistów zdrowego żywienia, propozycjami zabaw i ćwiczeń, oraz sposobami spalania niezdrowych kalorii przygotowanymi we współpracy z Techników Gastronomicznym w ZSP4 w Jaworznie.
Całemu przedsięwzięciu towarzyszył dobry, zdrowy nastrój i mnóstwo rożnych atrakcji rodzinnych. Uzyskane przez Radę Rodziców środki finansowe w trakcie festynu, w wysokości 2813,37 zł przeznaczone zostaną na pomoce multimedialne dla Szkoły.

Wszystkim, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy.


Spektakl "Złota Rybka"

Dnia 21 maja 2014 roku uczniowie Szkoły Podstawowej, a 29 maja gimnazjaliści, obejrzeli spektakl kukiełkowy pt.:"O rybaku i rybce". W przedstawieniu przygotowanym przez p.Beatę Grzegorczyk, p. Jolantę Woźniak i p. Kazimierę Mrożek wystąpili uczniowie klasy 3 a:
Narrator I - Martyna Adamiak Narrator II - Natalia Ciupek-Tarnawska
Rybak - głos: Maksymilian Łuczak; animacja pacynki: Anna Koper
Żona rybaka - głos: Beata Kuligowska;
animacja pacynki: Wiktoria Grzywocz
Złota rybka - Karolina Słomska
Słudzy: Maksymilian Łuczak i Beata Kuligowska
Utwór na flecie - pani Justyna Starzyk
Scenografia i dekoracje: p.Beata Grzegorczyk, p. Jolanta Woźniak, p. Diana Nowak
Szczególne podziękowania składamy panu konserwatorowi - Antoniemu Jamrozowi za wykonanie teatrzyku.
Strona 1 z 11 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.