Forum · Linki · Kategorie Newsów October 20 2014 06:22:00
Nawigacja
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4

HISTORIA SZKOŁY
PLAN LEKCJI
TU JESTEŚMY
KONTAKT_SEKRETARIAT
PROCEDURA EWAKUACYJNA
PLAN OPUSZCZANIA BUDYNKU
Ewaluacja wewnętrzna
Ewaluacja zewnętrzna_raport
Moje dziecko w szkole
STOŁÓWKA SZKOLNA
RADA RODZICÓW INFORMUJE
Miło jest nam poinformować
Wspomnienia z mojej "podstawówki"

SP 8

Patron Szkoły
Statut SP8
Aneks 1 do Statutu SP8
Aneks 2 do Statutu SP8
Aneks 3 do Statutu SP8
Aneks 4 do Statutu SP8
Koncepcja Pracy SP8
Szkolny zestaw podreczników SP8
Zasady rekrutacji SP8
Szkoła dla 6-latka_prezentacja
Ankieta 6-latki
Przed szkolnym startem
RSU SP8
Poznaj naszą szkołę I-III
Poznaj naszą szkołę IV-VI
Sportowa Ósemka
SUKCESY I-III SP8
SUKCESY IV-VI SP8

G 9

Patron G9
Statut G9
Uchwała nr 7_luty 2014
Koncepcja Pracy G9
KONCEPCJA G9_Plan Pracy
PSO
Szkolny zestaw podręczników
Zasady rekrutacji
Informator "Co po gimnazjum"
RSU
Poznaj naszą szkołę
SUKCESY G9
SPORTOWY KORCZAK
Czas na zdrowie
KONKURSY G9
Doradca Zawodowy G9 informuje
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 546
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Liaibrapaics
NASZE AKCJE

ZAPROSZENIE


Ślubujemy Ojczyźnie, Patronowi i Tobie Szkoło
Dla uczniów klas pierwszych gimnazjum, data 10 października stała się przełomowa. W obecności Dyrekcji szkoły, Grona Pedagogicznego, Rodziców i uczniów klas starszych przyrzekli kierować się zasadami wyznawanymi przez Patrona Szkoły, Janusza Korczaka. W trakcie uroczystości nawiązano do jubileuszu 25 lecia szkoły i ubiegłorocznego święta nadania szkole imienia. Zebrani wysłuchali wierszy, podziwiali występy muzyczne a z okazji zbliżającego się Święta Edukacji Narodowej składano nauczycielom życzenia i wręczano kwiaty. Korzystając z obecności całej społeczności szkolnej, pani dyrektor Dorota Dubiel wyróżniła i pogratulowała sukcesu sportowego uczennicy klasy pierwszej, Ali Kalinie. Alicja, jako jedyna dziewczynka w kadrze narodowej zajęła niedawno trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata Kadetów w Ju-jitsu rozsławiając nie tylko Polskę, ale i Jaworzno.
Na zakończenie, włączając się w akcję sadzenia Drzew Wolności pod honorowym patronatem prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, przed budynkiem szkoły zasadzono dąb symbolizujący naszą Niepodległość.

Małgorzata Silbert

Kliknij na zdjęcie i zobacz więcej!
Gratulujemy sukcesów!
Wśród 27 tegorocznych stypendystów mających wybitne osiągnięcia znalazł się nasz uczeń klasy II a G9 - Paweł Cichoń otrzymując Stypendium Prezydenta Miasta w dziedzinie sportu.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Link_ Stypendia prezydenta wręczone
RADA RODZICÓW INFORMUJE
SZANOWNI PAŃSTWO !

W CELU STWORZENIA BEZPIECZNYCH WARUNKÓW W POBLIŻU ZESPOŁU SZKÓŁ NR 4 PROSIMY O DOSTOSOWANIE SIĘ DO NASZYCH UZGODNIEŃ Z DNIA 8 PAŹDZIERNIKA 2014 R DOTYCZĄCYCH RUCHU DROGOWEGO PRZY UL. SPÓŁDZIELCZEJ 9.
TRAKTUJEMY UL. SPÓŁDZIELCZĄ JAKO JEDNOKIERUNKOWĄ, Z RUCHEM OD UL. DĄBROWSKIEJ DO UL. KATOWICKIEJ; DOTYCZY SAMOCHODÓW
NIE DOTYCZY ROWERÓW.

RADA RODZICÓW SZKOŁY
Spotkanie w MBP Jaworzno
25 września b.r., uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 9 mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji historii, zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną, w ramach obchodów 75 rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Na spotkanie została zaproszona p. Iwona Pędzikiewicz, córka Bogusława Wernera Pędzikiewicza, podchorążego I Kompanii XX Batalionu Szturmowego AK Jaworzno.
Ciekawa prezentacja multimedialna, materiały z działalności organizacji konspiracyjnych, zdjęcia z akcji pacyfikacyjnych, przybliżyły gimnazjalistom mało znany temat ruchu oporu na terenie Jaworzna w czasie II wojny światowej.
Kazimiera Mrożek
POWRÓT DO TRADYCJI – SACROSONG 2014
Po wieloletniej przerwie,20 września w parafii M.B. Anielskiej na Dąbrowie Narodowej odbył się SACROSONG- Młodzieżowy Festiwal Piosenki Religijnej.
Został on poprzedzony turniejem piłki nożnej o puchar księdza proboszcza oraz Festynem Anielskim poprowadzonym przez pana Daniela Taraska. Było to wspaniałe wydarzenie które umożliwiło wspólne spędzenie czasu w gronie rodzinnym. Dla dzieci była dostępna zjeżdżalnia, możliwość przejażdżki kładem, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych. Były konkursy, warsztaty ceramiczne, artystyczne, wikliniarstwo, wyrabianie ozdób z filcu, wspólnota Betlejem pokazywała jak się robi ikony,aniołki ze szkła, angielski, matematyka, robotyka, nauka czesania włosów na stoisku fryzolandii. Wolontariusze SURSUM CORDA przygotowali i poprowadzili gry i zabawy np. bieg z jajem, bieg w workach, kręcenie hula-hop, wyścig rydwanów. Przygotowali także rozgrywki sportowe: przeciąganie liny, turniej w ping-ponga, turniej piłkarzyków. W trakcie festynu można było zakupić ciasto lub kromkę ze smalcem u pań Dąbrowianek, zjeść dobrą grochówkę oraz kiełbaskę u strażaków. Cały dzień trwała loteria, gdzie główną nagrodą był rower górski. Całość zebranych pieniędzy została przekazana na obiady dla dzieci w szkolnej stołówce ZS4. Deszczowa pogoda nie przeszkodziła mieszkańcom w świetnej zabawie i wspólnym chwaleniu Boga. Warto nadmienić że w sacrosongu wzięło udział 8 uczniów naszej szkoły. Na zakończenie dnia zaśpiewał gość specjalny, zespół PIELGRZYM. Nad całością czuwał komitet organizacyjny w składzie: ks. proboszcz L. Żurek, ks. A. Lis, K. Miazio, D. Guja, M. Bień oraz D. Tarasek.
Całość zakończył ks. kanonik Leszek Żurek, który podziękował organizatorom oraz uczestnikom i zaprosił na kolejny SACROSONG który odbędzie się w czerwcu 2015
Zuzanna Gołas

Kliknij na zdjęcie i zobacz więcej!
75. rocznica powołania Polskiego Państwa Podziemnego
27 września 1939r. w trakcie trwania Kampanii Wrześniowej, w obliczu kapitulacji stolicy powstała Służba Zwycięstwu Polski, późniejszy Związek Walki Zbrojnej i wreszcie 14 lutego 1942 r. Armia Krajowa. W tym roku w przededniu rocznicy w Jaworznie odbyły się obchody upamiętniające 75 rocznicę Polskiego Państwa Podziemnego. Spośród wielu szkół w naszym mieście, również uczniowie Gimnazjum nr 9 wzięli udział w powyższych uroczystościach, które zlokalizowano w C.K. Teatrze Sztuk w Jaworznie.
Marcin Mlostek
Głosujemy na boisko w naszej szkole
Etap IV - Głosowanie, 15-22 września 2014 r

Kiedy i gdzie odbywa się głosowanie?
Głosowanie w ramach JBO rozpoczyna się 15 września i potrwa do 22 września. Głosować można na dwa sposoby: tradycyjnie za pomocą kart do głosowania i internetowo za pośrednictwem strony www.jbo.jaworzno.pl. Punkty do głosowania tradycyjnego znajdują się w każdym obszarze konsultacyjnym. Pełen wykaz miejsc, gdzie można oddać głos znajduje się poniżej.

Kto może głosować?
Głosować może każdy mieszkaniec Jaworzna, który ukończył 15 rok życia (czyli urodził się przed 23 września 1999 r.) i jest zameldowany na pobyt stały lub tymczasowy w danym obszarze konsultacyjnym.

Jakie ulice?
Brzozowa, Buczka, Czesława Miłosza, Dąbrowska, Długa, Długoszyńska, Elektryków, Elizy Orzeszkowej, Fortuna, Fryderyk, Gajowa, gen. Józefa Bema, Górna, Gromadzka, Jasiugi, Katowicka od 5-29 nieparzyste i od 8 parzyste do końca, Marcelego Nowotki, Nowowiejska, Ofiar Faszyzmu, Owocowa, Pawła Findera, Spółdzielcza, Stanisława Lema, Starowiejska od 18 parzyste do końca i od 21 nieparzyste do końca, Storczyków, Strażacka, Szczotki, Szkolna, Szprotawy, Tadeusza Rejtana, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Syrokomli, Wodna, Wolna, Źródlana.

Gdzie głosować?
Strażnica OSP, ul. Strażacka 11

Czy mogę głosować za pomocą internetu i tradycyjnej metody?
Nie. Każdy z mieszkańców ma do dyspozycji TYLKO JEDEN GŁOS. Jeśli zdecydujemy się na głosowanie internetowe to nie możemy już głosować tradycyjnie i na odwrót. W sytuacji, kiedy ktoś odda więcej głosów, wszystkie jego głosy zostaną uznane za nieważne.

Jak uzupełnić kartę do głosowania?
Karta do głosowania to formularz, na którym trzeba wpisać swoje imię i nazwisko, adres, a także numer PESEL. Należy także postawić znak "X" obok numeru i nazwy zadania, na które głosujemy.
Informacja WEKiS UM_stypendia szkolne
Informacja WEKiS UM_stypendia szkolne_Link
Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015
Corocznym zwyczajem powitaliśmy kolejny rok szkolny uroczystą akademią wspominając historyczne fakty z dziejów Ojczyzny związane w sierpniowymi i wrześniowymi rocznicami. Dzisiejszy dzień jest też ważny dla naszej lokalnej społeczności - 25 lat temu, dzięki zaangażowaniu kierowników Szkoły Podstawowej nr 8: Pana Floriana Karpińskiego i Pani Wandy Dutkiewicz oraz społeczności Dąbrowy Narodowej, uczniowie po raz pierwszy przekroczyli próg budynku szkolnego, w którym obecnie się uczymy. Wcześniej dzieci chodziły do budynku przy ulicy Długiej, w którym obecnie jest Stowarzyszenie BETLEJEM.
Życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości a naszym Uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy i wielu sukcesów.

Wychowawcy klas drugich G9

Archiwum Szkoły: "Uroczyste otwarcie budynku szkolnego przy ul. Spółdzielczej 9"
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.