Programy / Projekty 2016/2017

Etyka nie tylko dla smyka

Projekt edukacyjny „Etyka nie tylko dla smyka” skierowany jest do nauczycieli i uczniów klas I-III szkoły podstawowej, jak również ich rodziców. Ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa. Uczniowie poprzez scenki dramowe, inscenizacje, gry dydaktyczne będą mieli możliwość poznawania wartości, którymi powinniśmy kierować się w życiu. Koordynatorem projektu w naszej szkole jest p. Dorota Uznańska –Gaj.

Bezpiecznie Tu i Tam

Coraz młodsze dzieci rozpoczynają swoją przygodę z internetem – w sieci uczą się, bawią, poznają świat. Choć większość z nich sprawnie obsługuje urządzenia i chętnie testuje cyfrowe nowości, mali internauci nie zawsze wiedzą, jak bezpiecznie poruszać się po sieci.