Klasy I-III SP8

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „CO JEST DLA MNIE CENNE, WARTOŚCIOWE W ŻYCIU”

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „CO JEST DLA MNIE CENNE, WARTOŚCIOWE W ŻYCIU”

I miejsce - Mikołaj Biernacki  SP1

II miejsce - Zuzanna Pawlik SP 10

III miejsce - Wiktoria Wójcicka SP 16

Wyróżnienia - Seweryn Stocerz SP 20 ,  Nikola Lulko SP 6

Wszystkich zwycięzców oraz uczestników konkursu zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej w Jaworznie w dniu 09.06.2016 r.  o godz. 16.00 na  przygotowaną wystawę  prac oraz uroczyste rozdanie nagród.

Gratulujemy!!!!!!!

30 maja 2016

Wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego „PISANKI , KRASZANKI, JAJKA MALOWANE”

I miejsce-Natalia Karasińska SP 15
II miejsce Stella Sandoval SP6
III miejsce Martyna Guzik SP1

Gratulujemy !!!

29 kwietnia 2016

Wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego „Bożonarodzeniowa ozdoba”

I miejsce zajęła Martyna Guzik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 (praca wykonana pod kierunkiem p. Barbary Byciny)

II miejsce zajęła Emilia Bury ze Szkoły Podstawowej nr 20 (praca wykonana pod kierunkiem p. Doroty Ciepli)

III miejsce zajęła Klaudia Majda ze Szkoły Podstawowej nr 10 (praca wykonana pod kierunkiem p. Katarzyny Wilkosz-Grześkowiak).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Nagrody zostaną dostarczone do szkół po Nowym Roku.

23 marca 2016
Katarzyna Lisecka