Jesteś tutaj: Start / Weź udział / Konkursy G9

Konkursy G9

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Konkurs szkolny dla klas trzecich

"Używkom mówię nie" - film, spot reklamowy - zainscenizowanie kilku sytuacji, w których potrafimy wykazać się postawą asertywną i odmówić, gdy ktoś zahcęca nas do używek
Prace należy dostarczyć do 31 marca br. do A. Gacek


W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 3 w Zabrzu oraz Komendanta Straży Miejskiej w Zabrzu zapraszam do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Bezpieczny Uczeń".
To już VI edycja konkursu!
 W tym roku odbywa się w następujących kategoriach:
 
1. „ODBLASKI URATUJĄ CI ŻYCIE!” – konkurs na plakat dla uczniów klas gimnazjalnych obejmujący tematykę związaną z bezpiecznym poruszaniem się pieszych i rowerzystów na drodze, z promowaniem odpowiedniego wyposażenia roweru, w tym niezbędnego, często ratującego życie, elementu odblaskowego.
2. „WIĘCEJ LUDZI NIŻ HAKERÓW, ŻYJ JAK CZŁOWIEK PRZYJACIELU!” – konkurs na plakat lub spot reklamowy kierowany do uczniów klas ponadgimnazjalnych promujący bezpieczne i legalne zachowania w sieci Internet.

Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez wspaniałych sponsorów: Firmę Ikaria z Łodzi, Firmę Kaspersky Lab Polska, Firmę Media Expert oraz Urząd Miasta Zabrze.

Termin nadsyłania praco do 12 lutego 2016 r. !!!

Regulamin bezpieczny uczeń

Serdecznie zapraszamy.
Z poważaniem
Małgorzata Świderska-Adamiok
koordynator konkursu