Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Dzień otwarty w SP8

W czwartek 13 grudnia 2018 r. organizuje się Dzień Otwarty w klasach I abc, II ab, IV abcd, V abc, VI ab, VII b i G9 oraz wywiadówki w klasach III a, VII a i VIII ab. Informujemy,  że w pokoju nauczycielskim nauczyciele dyżurują w godz. 17.00 – 19.00.

11 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Dzień otwarty w SP8
Powiększ zdjęcie Mikołajkowy%20turniej

Mikołajkowy turniej gier i zabaw

5 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej gier i zabaw dla uczniów z klas I - III. Dzieci wraz z wychowawcami rywalizowali ze sobą w licznych konkurencjach. Wyścig braci sjamskich, pociąg do świąt, gra w kółko i krzyżyk czy podążaj za mną wzbudziły spontaniczny śmiech wśród licznie zgromadzonych najmłodszych uczniów ósemki.
 
ze sportowym pozdrowieniem
10 grudnia 2018
Mariusz Kowalski
Czytaj więcej o: Mikołajkowy turniej gier i zabaw

Święta już tuż, tuż….

Drodzy rodzice,

Święta już tuż, tuż…. Dzięki wspólnej pracy rodziców, nauczycieli oraz uczniów udało nam się przygotować wspaniałe ozdoby świąteczne. Gorąco zachęcamy do ich zakupu, gdyż środki ze sprzedaży w całości zostaną przekazane na potrzeby szkoły.

Korzystając z okazji jeszcze raz zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 15 grudnia o godz 9.00 na rynku miasta Jaworzno. Jednocześnie informujemy, że te same ozdoby świąteczne będzie można zakupić już
13 grudnia podczas dni otwartych w naszej szkole, jak również w kościele naszej parafii
w niedzielę 16 grudnia.

Zapraszamy

 

5 grudnia 2018
Zarząd Rady Rodziców
Czytaj więcej o: Święta już tuż, tuż….

Szanowni Państwo Rodzice!

W dniach 3 – 14 grudnia br. w Katowicach zostanie zorganizowany Szczyt Klimatyczny. Dyrektorzy miejskich oświatowych jednostek organizacyjnych w Jaworznie otrzymali wskazówki do podjęcia działań mających na celu wzmocnienie nadzoru nad obiektami szkolnymi. W związku z powyższym w dniach 3–14 grudnia nastąpi ograniczenie dotychczasowej swobody poruszania się rodziców po terenie szkoły. Prosimy, aby Państwo pozostawali tylko w szatni i na parterze budynku.
Bez zmian pozostaje organizacja tzw. Dnia Otwartego 13 grudnia.
W przypadku pytań, wątpliwości proszę komunikować się z wychowawcami poprzez e-dziennik.

3 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Szanowni Państwo Rodzice!
Powiększ zdjęcie Windą%20do%20nieba

WINDĄ DO NIEBA

Dnia 22.11.2018 podczas wywiadówek w Szkole Podstawowej nr 8 odbyła się akcja „Windą do nieba”. Wolontariusze SURSUM CORDA wraz z opiekunem panem Danielem Taraskiem przeprowadzili zbiórkę pieniędzy dla ucznia naszej szkoły, który jest chory na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

Zebrano 2000 złotych, pieniądze zasilą konto zbiórki na stronie zrzutka.pl. Gdzie rodzina zbiera na windę dla Marcela.

Każdy z nas może wspomóc tą inicjatywę. Zapraszamy do rozpowszechniania informacji o akcji oraz o wpłaty na konto  https://zrzutka.pl/r2k4ra

Winda-wspomagając ta zrzutkę pomożesz Marcelowi normalnie żyć!

27 listopada 2018
Daniel Tarasek
Czytaj więcej o: WINDĄ DO NIEBA
Powiększ zdjęcie PTTK
Powiększ zdjęcie LOK

RÓŻA – POLSKA

Więcej o uroczystości

7 listopada w naszej szkole odbyła się  uroczysta akademia z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości pt.”RÓŻA – POLSKA”. Wśród zaproszonych gości w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele miasta a także ppłk rez. Ryszard Kasprzyk- dyrektor Śląskiego Biura Ligi Obrony Kraju w Katowicach, mgr Wacław Wójcik -wizytator z kuratorium, mgr inż. Krystyna Sokół- prezes ZM LOK Jaworzno z Zarządem a także laureaci Jaworznickiej Gry Miejskiej  „O NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ”. Uroczystość rozpoczęło wręczenie medali i rozdanie nagród. Dyrektor szkoły, pani Dorota Dubiel, została uhonorowana  medalem za zasługi dla Ligi Obrony Kraju. Brązowy medal za popularyzację działalności LOK-u w Jaworznie otrzymał również nauczyciel historii i edukacji dla bezpieczeństwa, pan Marcin Mlostek.

 

9 listopada 2018
Wioletta Mlostek
Czytaj więcej o: RÓŻA – POLSKA